Pożar sklepu. Ogień najprawdopodobniej zaprószyło dwóch nastolatków

1
2407
fot. KPP w Hrubieszowie

W niedzielę, 2 czerwca w miejscowości Mircze doszło do pożaru jednego z miejscowych sklepów. Na miejscu pracowali strażacy oraz policjanci. Jak wynika ze wstępnych ustaleń do pożaru doszło najprawdopodobniej w wyniku zaprószenia ognia przez dwóch nastolatków, 15 i 16 latka z gminy Mircze. Zabezpieczono monitoring z miejsca zdarzenia, a obecnie policjanci wyjaśniają, jaki był udział nieletnich w zaistniałym pożarze.

W wyniku działania ognia zniszczeniu uległa elewacja budynku, całość więźby dachowej i pokrycie dachu, strop i ocieplenie stropu na I piętrze, a także wyposażenie i towar sklepu wielobranżowego. Ponadto w wyniku akcji gaśniczej doszło do zalania wodą pomieszczeń sklepu oraz nasiąknięcia wodą ścian i stropu. Współwłaściciel budynku będący na miejscu wstępnie oszacował powstałe straty na kwotę 800.000 zł.– informuje asp. Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie

Policjanci zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia. Na miejsce skierowano biegłego ds. pożarnictwa. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz ustalają jaki był udział obu nieletnich w zaistniałym pożarze.

Poprzedni artykułWielka miłość i wielka polityka… ANTONIUSZ I KLEOPATRA – retransmisja spektaklu w CKF “Stylowy”
Następny artykułNa grillu zabrakło alkoholu, to pijany… pojechał do sklepu
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Jak dorosną powinni siedzieć w więzieniu