Tragiczny wypadek. Nie żyje 39-letni policjant

1
4145

BIŁGORAJ: ZGINĄŁ W DRODZE NA SŁUŻBĘ. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI

Dzisiaj 30 maja w wypadku samochodowym zginął st. sierż. Tomasz Iwaniec z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. Zginął w wypadku drogowym na trasie Rakówka – Przymiarki. Tomek miał 39 lat. Służbę w Policji rozpoczął 2007 roku. Pozostawił żonę i dwie córeczki. Rodzina została objęta opieką psychologa.

Na oficjalnej stronie policji, koledzy napisali:

“Żegnaj Tomku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Dzisiejszy dzień przyniósł nam bardzo smutną wiadomość o śmierci naszego kolegi. W drodze na służbę na trasie pomiędzy miejscowościami Rakówka – Przymiarki doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierowca samochodu m-ki Opel zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem m-ki Citroen, którym kierował policjant. 39-letni policjant z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji naszego Kolegi nie udało się uratować”

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Główny Policji gen.insp. dr Jarosław Szymczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, podinsp. Marek Jamroz Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju oraz policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy.

St.sierż. Tomasz Iwaniec miał 39 lat. Służbę w Policji rozpoczął 2007 roku. Policjant pozostawił żonę i dwie córeczki. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa. To ogromna tragedia i strata, zarówno dla Rodziny, jak i Policji. Żegnaj Tomku, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Cześć Jego pamięci!

Źródło: Policja Lubelska

Zdjęcie: OSP KSRG Księżpol

Poprzedni artykułZamość: Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
Następny artykułWinda w Czwórce otwarta (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J.C

Chwała Bohaterom