Zamość: 21-latek, by uniknąć kary połknął woreczki z narkotykami

2
961

21-latek z Zamościa przyłapany z narkotykami przez dzielnicowych połknął „zawiniątka” z suszem roślinnym. Jednak nie uchroniło go to przed odpowiedzialnością. Usłyszał już zarzuty posiadanie substancji odurzających i dobrowolnie poddał karze.

W szpitalu okazało się, że połknięte przez 21-latek z Zamościa przedmioty to foliowy woreczek oraz folia aluminiowa z zawartością suszu roślinnego, który jak się okazało po badaniu narkotesterem był marihuaną. Młodzieniec został zatrzymany w policyjnym areszcie, a środki odurzające zabezpieczone. W niedzielę 21-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających. Skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Wyjaśniając swoje postępowanie oświadczył, że narkotyki połknął z obawy przed odpowiedzialnością karną za ich posiadanie.

źródło: KM Policji w Zamościu

 

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wojak

jebać system, banda przygłupów ganiająca małolatów z trawą, o co tu chodzi żeby gość musiał wpierdalać trawę zamiast ją palić, nie pozdrawiam zjebów policjantów + napisane jest tutaj że przebadana została ta ganja i wskazują badania na marihuanę, no to zajebiście. Gość połyka woreczek a wy zamiast kurwa dać mu spokój to jeszcze z tego napalacie się na zjebanie mu życia (jeszcze z dupy mu kurwa wyciągnijcie tą ganje zjeby), co za idioci, nie da sie inaczej tego nazwać i nie da się opanować kiedy od lat się nic nie zmienia w tym szambodołku, nienawidzę was jesteście ograniczonymi starszymi ludźmi co chuja się znają i piją kurwa wino na wigilii a jak ziomal idzie z trawą to łapie paranoje bo według was jest wielkim przestępcą
JEBAC SYSTEM
https://www.youtube.com/watch?v=a1A0EeUYhxA

Dramat

kurierzamojski.pl współczuję wam ze musicie takie rzeczy publikować obok poważnych przestępstw