21-latek z gm. Zamość sprzedawał marihuanę. Miał też własną plantację konopii

0
1059
Fot. KM Policji w Zamościu

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, wprowadzanie ich do obrotu oraz prowadzenie nielegalnej uprawy odpowie 21-latek z gm. Zamość. Marihuanę oraz nielegalną plantację kryminalni z zamojskiej komendy odnaleźli w miejscu zamieszkania młodzieńca. Decyzją sądu 21-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W sobotę kryminalni z zamojskiej komendy przeszukując miejsce zamieszkania 21-latka z gminy Zamość odnaleźli susz ziela konopi innych niż włókniste, który po przebadaniu okazał się być marihuaną. Łącznie policjanci odnaleźli i zabezpieczyli prawie 150 g. tej substancji.

Ponadto w czasie przeszukania na poddaszu budynku gospodarczego posesji, w której mieszkał młodzieniec, policjanci odnaleźli również nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli 25 krzaków tej rośliny.

21-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie został doprowadzony przed oblicze prokuratura, który przedstawił mu zarzuty posiadania, uprawy oraz wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Na podstawie analizy zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Zamościu wczoraj zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. – informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy KM Policji w Zamościu

Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii podejrzanemu grozi kara w wymiarze do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: KM Policji w Zamościu

Poprzedni artykułChciał uniknąć zderzenia z sarną, uderzył w płot
Następny artykułZamość/ region: 111 najnowszych ofert pracy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments