W 20. rocznicę wizyty Papieża Polaka w Zamościu, powstał skwer położony między ul. Akademicką, Kolegiacką i Grodzką w Zamościu Skwer został oficjalnie poświęcony dzisiaj 19 maja i otrzymał imię św. Jana Pawła II.  Taką decyzję podjęli zamojscy radni radni podczas kwietniowej sesji.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 12.00 mszą św. pod przewodnictwem Ks. Bp Prof. Jana Śrutwy w Katedrze Zmartwychwstania Pańskiego i Św. Tomasza Apostoła w Zamościu. Tuż po nabożeństwie nastąpiło poświęcenie skweru przy katedrze i odsłonięcie tablicy z nazwą „skwer Św. Jana Pawła II”.

Poniżej nasza fotorelacja:

 

 

 

 

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek

Jak bardzo trzeba jebac pisowskich skurwysynów żeby do ludzi dotarło że to bubki w niebieskich garniturkach – pionki, bez żadnych przemyśleń i pomysłów.. aż się nóż w kieszeni otwiera!

młody

Widzę, że i radny Ćwik firmuje tę farsę. Mamy już Aleje Jana Pawła II, dwa pomniki, Gimnazjum nr 3 (*), a teraz i skwer.

krupi
Reply to  młody

I szpital tys. Coś trza jesce wydumać bo to mało tych świntości. Może pomnik ofiar księżowskiej chuci?

Cwany Ćwik
Reply to  młody

Przecież Ćwik teraz każdemu wejdzie głęboko gdzie trzeba byle załapać się do zdjęcia. Kampania trwa a on chce więcej kariery i kasy. A w parlamencie europejskim na spokojnie rozejrzy się do jakiej partii tym razem przejść żeby karierka rozwijała się

Sadik

Dziwnie to wygląda teraz po filmie Siekielskiego..
https://procredito.pl/faq/601-ekspresowa-gotowka-przez-internet

Ja

Powyższe komentarze to nowa MOWA MIŁOŚCI ?

Fabiana

Panie Wojtku trochę kultury widać po pana wypowiedzi co Pan reprezentuje