Andrzej Wnuk: Będę głosował na Beatę Mazurek!

6
1154

Dzisiaj w sobotę do Zamościa przyjechała Wice Marszałek Sejmu, kandydatka do Europarlamentu Pani Beata Mazurek.

Świetlica OHP przy Kilińskiego zgromadziła komplet sympatyków. Przed Panią Beatą Mazurek wystąpił Pan Andrzej Olborski, Stanisław Grześko, Jerzy Chróścikowski oraz Prezydent Andrzej Wnuk

Nagranie ze spotkania zamieściliśmy na naszym Facebooku:

https://www.facebook.com/kurierzamojski/videos/2675859629155272/

Beata Mazurek urodziła się 19 października 1967 roku w Ostrowi Mazowieckiej.

Absolwentka socjologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu zarządzania w administracji i samorządzie terytorialnym w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz europejskiej administracji rządowej i samorządowej w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku.

Jej praca zawodowa, którą rozpoczynała w Chełmie, związana była z obszarem polityki społecznej. Pracowała w systemie urzędów pracy, ośrodku pomocy społecznej, biurze ochrony pracy NSZZ „Solidarność”.

Byłą radną Rady Miasta Chełm.

Od 2005 roku jest posłem na Sejm RP.

Obecnie m.in. Przewodnicząca Delegacji Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Sejmu i Senatu RP i Sejmu Republiki Litewskiej. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Rzecznik prasowy partii oraz Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość.

11 stycznia 2018 r. wybrana na Wicemarszałka Sejmu VIII kadencji.

Mężatka, ma dwóch dorosłych synów

Źródło www.beatamazurek.pl

Poprzedni artykułBARDZO DOBRA INFORMACJA: Otwarto nową stację paliw!
Następny artykułTragedia na drodze. Nie żyje 17-latek
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xx1

I tak dalej będziemy utrzymywać odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach jak siebie sami nazywają. Ręka rękę myje a w regionie czarna dupa. Żadnych perspektyw,brak zakładów pracy , milion sklepów na każdym kroku. Trzymajcie tak dalej to bo wychodzi wam to dobrze w ubiedzaniu naszego regionu.

Tomek

Masakra. Wspierają człowieka który nie ma nic wspólnego z Zamosciem i spychaja pana Zawiślaka. Nie rozumiem takiego zachowania i nie rozumiem ludzi którzy głosują na tą partię, skoro oni juz sie gryzą pomiędzy sobą to ciekawe co bedzie dalej. Mój głos ma pan Zawiślak. Nie popieram jego partii ale ten człowiek potrafi pomóc i to juz nie raz pokazał.

ciekawa

przynajmniej pochwaliła się jakie zna języki obce i w czym pomoże zamojszczyżnie?czy będzie jak senatorowa Andersenowa* po tacie bo po mężu nikt by nie wiedział kto ona* spadochronem na miłej posadzie,wszyscy tacy zadowoleni na zdjęciach ,kraina mlekiem i miodem płynąca

Konfederata

A my na Konfederacje.

Polak

Dlatego głosuj na Konfederację

ZMC!

Wstyd i hańba! Kto zagłosuje na tą Panią? Nikt myślący na pewno!