w ,

Wjechał do rowu i poszedł spokojnie spać. Miał 2,5 promila

- reklama-

WJECHAŁ DO ROWU I POSZEDŁ SPAĆ. MIAŁ 2,5

PROMILA

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Trzeszczany. W przydrożnym rowie odnaleziono uszkodzony pojazd, jednak kierowcy nie było na miejscu. Jak wynika z ustaleń policjantów kierowcą opla był 30-letni mieszkaniec tejże gminy, który był nietrzeźwy i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci zastali mężczyznę jak spał na siedząco w ubraniu w swoim mieszkaniu. Miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Trzeszczany. Policjanci zostali wezwani na miejsce gdyż w przydrożnym rowie stał uszkodzony pojazd marki Opel corsa i zachodziło podejrzenie, że kierowca pojazdu jest nietrzeźwy. Na miejscu funkcjonariusze zastali uszkodzone auto, jednak za kierownicą pojazdu nikogo nie było.

- reklama-

Według relacji świadków pojazdem poruszał się mieszkaniec tejże gminy. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. 30-latek był w domu. Spał na siedząco w ubraniu. Kiedy policjanci próbowali go dobudzić stał się agresywny. Po zbadaniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: Policja Hrubieszów

Zdjęcie główne: zdjęcie poglądowe

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Tomasz krywionek

Pijany i z zakazem prowadzenia pojazdów wybrał się polonezem po piwo

Pucharowe zmagania łuczniczek AGROSU