Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy w piątek 10 maja w Hotelu Artis zorganizowała otwarte spotkanie z kandydatami do Europarlamentu z okręgu lubelskiego!
W spotkaniu wzięli udział: Witold Tumanowicz (Ruch Narodowy) – członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości startujący z 1 miejsca w okręgu lubelskim; Bartłomiej Pejo (Korwin) – Prezes Regionu Lubelskiego Partii KORWiN (Wolność) oraz radny i wicestarosta powiatu świdnickiego, startujący z 2 miejsca w okręgu lubelskim oraz Krzysztof Kasprzak (Fundacja Życie i Rodzina) – działacz pro-life, najbliższy współpracownik Kai Godek, startujący z 10 miejsca w okręgu lubelskim.

Kandydaci przedstawiali najważniejsze punkty swojego programu, następnie odpowiadali na pytania. Po zakończeniu spotkania był czas na wspólne zdjęcia i rozmowy kuluarowe.

Ilośc osób na spotkaniu: blisko 100 osób

Film – transmisja ze spotkania poniżej

KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY zawiązała się na początku 2019 roku. Ideą przyświecającą powstaniu takiej formuły był wspólny fundament troski o dobro Rzeczpospolitej Polskiej. Konfederacje tworzą środowiska wolnościowe, narodowe, konserwatywne i proobywatelskie, jednak jej członkowie podkreślają, że w szeregach znajdzie się miejsce dla wszystkich, którzy w swojej działalności na pierwszym miejscu stawiają takie wartości jak wolność, naród, tradycja. Roboczą nazwą Konfederacji była Koalicja Propolska, co miało podkreślić znaczenie zasad, którymi kierować się mają jej członkowie. Interes Polski oraz Polaków zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Bez względu na sytuacje międzynarodową i geopolityczną to właśnie dobro polskich obywateli, ich poczucie wolności i bezpieczeństwa, stanowić ma podstawę działalności Konfederacji.

1. TUMANOWICZ Witold Sławomir

WitoldTumanowicz Kandydaci Konfederacji - spotkanie z wyborcami (zdjęcia i film)Studiował na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz Ekonomię na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo zajmował się także pozyskiwaniem funduszy na rzecz organizacji trzeciego sektora. Obecnie pracuje jako grafik.
Od 15 roku życia działa społecznie w organizacjach pozarządowych. W wieku 16 lat zapisał się do Młodzieży Wszechpolskiej. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu głównego MW. Od 2011 do 2015 roku pełnił funkcję prezesa Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości”. W Ruchu Narodowym pełni funkcję członka zarządu Głównego RN. Odpowiedzialny za techniczną organizację partii w wyborach. Był Pełnomocnikiem Wyborczym podczas wielu kampanii.
Zaangażowany w działalność dobroczynną i charytatywną. Współorganizuje bądź pomaga przy akcjach organizowanych przez Młodzież Wszechpolską na przestrzeni ostatnich 12 lat m.in. „Kocham Polskę!”, „Chcemy repatrianta a nie imigranta”, „Polska flaga w polskim domu”, „Kupuj polskie!”. Wspierał organizację obchodów Narodowego Dnia Życia oraz Marszów Dla Życia i Rodziny, które promują wartości pełnej ochrony życia ludzkiego i szacunek dla rodziny. Udzielał także nieodpłatnie korepetycji z matematyki dzieciom z ubogich rodzin z Domu Samotnej Matki i świetlic przyparafialnych. Pomagał w zbieraniu funduszy w akcji „Bank Słuchaczy” Radia Warszawa. To inicjatywa na rzecz katolickiego Radia Warszawa 106,2 FM, którego naczelną misją jest „profesjonalizacja i nowa Ewangelizacja przy użyciu nowoczesnych środków masowego przekazu”. Towarzyszył również w akcji ratowania filmu o Żołnierzach Wyklętych „Ratujmy Roja”, który po wielu bataliach w końcu trafił do kin w marcu 2016 roku.

http://bartlomiejpejo.pl/?fbclid=IwAR2ZEo63bN8wWwOnC1sqHeL3BFHYLLEPtrTUyJ02rCoG6De0SKvpy-FEEcM
http://bartlomiejpejo.pl/?fbclid=IwAR2ZEo63bN8wWwOnC1sqHeL3BFHYLLEPtrTUyJ02rCoG6De0SKvpy-FEEcM
2. PEJO Bartłomiej Arturradny Powiatu Świdnickiego, motocyklista – prezes Stowarzyszenia „Świdnicki Klub Motocyklowy Usarz”, członek Komisji Partnerstwa i Dialogu Związku Miast Polskich, wolnościowiec.

Bartłomiej Pejo – absolwent I LO w Lublinie oraz SGSP w Warszawie i Politechniki Warszawskiej, doświadczony manager, organizator licznych akcji charytatywnych. Wolnościowiec – założyciel świdnickich struktur Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin – Mikkego, obecnie lider Partii KORWiN Okręgu Lubelskiego. Na co dzień jest odpowiedzialny za szeroko rozumiany rozwój Świdnika, w tym m.in. Strefę Aktywności Gospodarczej przy Porcie Lotniczym Lublin. W ostatnich latach z powodzeniem rozwijał jedne z większych firm logistycznych w Polsce wprowadzając ich usługi na nowe rynki krajowe i międzynarodowe.

Poniżej lista pozostałych kandydatów z okręgu lubelskiego.

3. OSADCZY Włodzimierz

4. WIŚLIŃSKA Natalia Anna
5. CHOJNACKA Magdalena
6. TYLUS Małgorzata Aneta
7. MARCINIUK Agnieszka Monika
8. MEKLER Rafał
9. JANULEWICZ Paweł Rafał
10. KASPRZAK Krzysztof Grzegorz

zrzut ekranu 2019 05 11 o 22 30 18 1 Kandydaci Konfederacji - spotkanie z wyborcami (zdjęcia i film)

Fotorelacja z piątkowego spotkania w Hotelu Artis

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments