Dwa wypadki, w tym jeden śmiertelny z udziałem motocyklistów

0
1344
Fot. policja
GAIA

Wczoraj na terenie powiatu tomaszowskiego doszło do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Niestety, jeden z nich skończył się tragicznie. 81-letni kierujący jednośladem pomimo przeprowadzonej reanimacji zmarł na miejscu. W drugim przypadku 25–latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

W środę, 8 maja tuż po godz. 12:00 w miejscowości Wojciechówka (gm. Tyszowce) kierujący jednośladem marki Romet, 81-latek z Warszawy z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, na skutek czego prowadzony przez niego pojazd przewrócił się. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia. Niestety, pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji mężczyzna zmarł.

Kilka godzin później w miejscowości Kunki (gm. Susiec) kierujący motocyklem marki Suzuki, 25-letni mieszkaniec tej gminy nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments