DKS odnosi sukcesy na Ukrainie

0
468
- reklama-

                SUKCES DKS „GAUDIUM” ZAMOŚĆ NA UKRAINIE!

Dużym sukcesem zakończył się wyjazd zawodników DKS „Gaudium” Zamość rocznika 2008 na „Wiosenny Turniej Piłkarski” do Żółkwi na Ukrainie.

Zawodnicy Gaudium zajęli II miejsce w mocno obsadzonym turnieju, zagrali bardzo dobrze swoje mecze zajmując I miejsce w grupie, a w walce o I miejsce w turnieju ulegli w rzutach karnym reprezentacji gospodarzy Żółkwi.

Nie zabrakło również nagród indywidualnych. 

Najlepszym bramkarzem turnieju została wybrała Oliwia Szymanek zbierając zasłużone gratulacje i brawa.

Gospodarze turnieju i opiekunowie  naszej grupy dołożyli wszelkich starań by pobyt w Żółkwi był atrakcyjny.

Omówiono również dalsze plany na przyszłość, w tym plany wymian sportowych młodzieży.

Oprócz zmagań sportowych grupa DKS „Gaudium” Zamość mogła poznać Żółkiew, oraz zwiedzić Lwów z jego najpiękniejszymi miejscami.

Oddaliśmy hołd największym Polakom na Cmentarzu Łyczakowskim, a także zapaliliśmy znicze na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Zwiedziliśmy również Katedrę Lwowską, zobaczyliśmy Operę Lwowską, pomnik Adama Mickiewicza i inne zabytki Lwowa.

Wyjazd w dniach 03-05.05.2019r. był bardzo udany pod względem sportowym, patriotycznym, historycznym i turystycznym. Odbył się dzięki wsparciu Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego.

Drużyna DKS „Guadium” Zamość wystąpiła w składzie: Patryk Sokołowski, Krzysztof Krasnopolski, Jarosław, Jakub Krasnopolski, Jakub Drączkowski, Bartosz Kuchta, Oliwia Szymanek, Kacper Kycko, Bartłomiej Zwolak, Damian Kozioł, Alan Michalski. Trener – Marcin Kobylas. 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments