DKS odnosi sukcesy na Ukrainie

0
468

                SUKCES DKS „GAUDIUM” ZAMOŚĆ NA UKRAINIE!

Dużym sukcesem zakończył się wyjazd zawodników DKS „Gaudium” Zamość rocznika 2008 na „Wiosenny Turniej Piłkarski” do Żółkwi na Ukrainie.

Zawodnicy Gaudium zajęli II miejsce w mocno obsadzonym turnieju, zagrali bardzo dobrze swoje mecze zajmując I miejsce w grupie, a w walce o I miejsce w turnieju ulegli w rzutach karnym reprezentacji gospodarzy Żółkwi.

Nie zabrakło również nagród indywidualnych. 

Najlepszym bramkarzem turnieju została wybrała Oliwia Szymanek zbierając zasłużone gratulacje i brawa.

Gospodarze turnieju i opiekunowie  naszej grupy dołożyli wszelkich starań by pobyt w Żółkwi był atrakcyjny.

Omówiono również dalsze plany na przyszłość, w tym plany wymian sportowych młodzieży.

Oprócz zmagań sportowych grupa DKS „Gaudium” Zamość mogła poznać Żółkiew, oraz zwiedzić Lwów z jego najpiękniejszymi miejscami.

Oddaliśmy hołd największym Polakom na Cmentarzu Łyczakowskim, a także zapaliliśmy znicze na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Zwiedziliśmy również Katedrę Lwowską, zobaczyliśmy Operę Lwowską, pomnik Adama Mickiewicza i inne zabytki Lwowa.

Wyjazd w dniach 03-05.05.2019r. był bardzo udany pod względem sportowym, patriotycznym, historycznym i turystycznym. Odbył się dzięki wsparciu Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego.

Drużyna DKS „Guadium” Zamość wystąpiła w składzie: Patryk Sokołowski, Krzysztof Krasnopolski, Jarosław, Jakub Krasnopolski, Jakub Drączkowski, Bartosz Kuchta, Oliwia Szymanek, Kacper Kycko, Bartłomiej Zwolak, Damian Kozioł, Alan Michalski. Trener – Marcin Kobylas. 

Poprzedni artykułZUS skontrolował zwolnienia lekarskie. Co siódmy pracował, zamiast się leczyć.
Następny artykułBędą odbijać więźniów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments