23 – latek chował narkotyki w szafie na ubrania.

0
862
Fot. Policja.pl
GAIA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy znaleźli u 23-letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna narkotyki nosił przy sobie, część schował też w miejscu zamieszkania w szafie na ubrania. Za posiadanie substancji odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy ustalili, że 23-letni kierujący samochodem marki Volvo może posiadać substancje zabronione. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Podczas przeszukania przy mężczyźnie ujawniono papierowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Policjanci udali się też do miejsca zamieszkania 23-letniego tomaszowianina. Na miejscu, w jego szafie na ubrania ujawnili woreczek foliowy z proszkiem.

– Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że ujawnione substancje to marihuana i amfetamina. Z zabezpieczonej ilości można byłoby uzyskać prawie 80 porcji dilerskich narkotyków. – informuje Monika Ryczek z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments