Nie lada gratka dla wszystkich fanów Elsy, Anny, Olafa i spółki ! Musical „Kraina Lodu w Krasnymstawie”!

0
678
Fot. Stanisław Kliszcz

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników musicalu oraz fanów kultowego filmu „Kraina Lodu”! Stowarzyszenie Pod Napięciem oraz Krasnostawski Dom Kultury zapraszają na wieczór pełen znakomitej muzyki i niezwykłych emocji. 

12 maja 2019 r. (niedziela) o godzinie 17.00 w KDK-u, odbędzie się premierowy pokaz musicalu „Kraina Lodu w Krasnymstawie”. Spektakl opiera się na motywach animacji Walta Disneya i jest pierwszym w Polsce eksperymentem, w którym akcja filmu została przeniesiona na scenę musicalową. W aktorów wcielą się członkowie chóru Amicus oraz utalentowana młodzież z Krasnegostawu i okolic.

Przeżyj historię z kinowego ekranu na nowo. Wyobraź sobie, że Twoje ulubione postacie filmowe właśnie ożyły i zapraszają Cię do swojego kolorowego, bajkowego świata magii i czarów. Elsa, Anna i Olaf przypomną Ci, że każda historia może się dobrze skończyć, i że Moc jest właśnie w Tobie! Atrakcje muzyczne i wizualne. Prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Nieważne ile masz lat. Zapraszamy wszystkich! Rodziców wraz z dziećmi. Małych i dużych. Młodszych i tych nieco starszych. 12 maja czekamy na Ciebie! Pamiętaj – startujemy o 17.00. Wstęp wolny. – zachęca Dominik Kleszko, Instruktor ds. projektów kulturalnych Krasnostawskiego Domu Kultury. 

Realizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie pod Napięciem działające przy Krasnostawskim Domu Kultury. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Krasnystaw.

kraina lodu w krasnymstawie plakat Nie lada gratka dla wszystkich fanów Elsy, Anny, Olafa i spółki ! Musical „Kraina Lodu w Krasnymstawie”!

materiał nadesłany

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments