Zamość: Dwie ulice wyłączone z ruchu! Veolia rusza z naprawą nawierzchni po awarii sieci ciepłowniczej.

1
1210
Aby usunąć awarię sieci ciepłowniczej do której doszło w lutym tego roku, spółka Veolia musiała rozkopać dwie zamojskie ulice. Ze względu na panujące wtedy warunki atmosferyczne, ulice zostały naprawione powierzchownie. Zarząd Dróg Grodzkich zobowiązał firmę Veolia do wykonania docelowej nawierzchni w miejscu awarii. Fot. archiwum NKZ
- reklama-

Spółka Veolia rozpoczyna naprawę nawierzchni ulic po awarii sieci ciepłowniczej, do której doszło w lutym. Ulice Hrubieszowska i Wyszyńskiego w miejscu prowadzenia robót, będą wyłączone z ruchu pojazdów.

Bezpośrednio po awarii, ze względu na niesprzyjające robotom drogowym warunki atmosferyczne (niska temperatura), nawierzchnia została odtworzona w technologii masy asfaltowej z recyklera. Zarząd Dróg Grodzkich zobowiązał firmę Veolia do wykonania docelowej nawierzchni w miejscu awarii, po ustabilizowaniu się pogody, do 26 kwietnia bieżącego roku –  wyjaśnia magistrat.

Harmonogram prac przedstawia się następująco:

– 24 kwietnia (środa) – ul. Hrubieszowska

– 25 kwietnia (czwartek) – ul. Wyszyńskiego

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do znaków drogowych oraz poleceń osób uprawnionych do kierowania ruchem.

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
x

Przez ich te naprawy mam cały samochód w smole