„Przestrzenie” – wystawa malarstwa Natalii Batko – Gajdy

0
511
- reklama-

Od 28 kwietnia 2019 w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa malarstwa Natalii Batko – Gajdy pt. „Przestrzenie”. Są to najnowsze prace Artystki. „Przestrzenie” to zbiór pejzaży i widoków. Krótkie migawki zapisane w pamięci podczas podróży po Polsce.

Natalia Batko Gajda jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie. W 2016 r. uzyskała dyplom Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa, kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych u prof. Adama Brinckena. Zajmuje się sztuką i edukacją najmłodszych – poza twórczością własną prowadzi warsztaty dla dzieci. Ma na swoim koncie udział w plenerach, wystawach zbiorowych, projektach edukacyjnych. W jej malarstwie dostrzec można ulotność chwili, delikatność, wrażliwość. Artystka nie eksperymentuje – przedstawiane pejzaże są rzeczywiste, nacechowane dbałością o pokazanie świata ekologicznie czystego i poukładanego.

Wernisaż wystawy Artystki odbędzie się 28 kwietnia 2019 (niedziela) o godzinie 18:00 w Centrum „Synagoga”. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Wystawa będzie prezentowana w Centrum „Synagoga” FODŻ przy ul. Pereca 14 w Zamościu do końca maja 2019.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments