Franciszek Drozdowski z Zamościa walczy o udział w finale prestiżowego konkursu Fashion Designer Awards!

0
1104
fot. Facebook/Fashion Designer Awards
- reklama-

Franciszek Drozdowski, 15 – letni zamościanin został najmłodszym półfinalistą prestiżowego konkursu dla projektantów Fashion Designer Awards. O tym, czy znajdzie się w finale, zdecydują głosy internautów.

Konkurs Fashion Designer Awards organizowany od 2008 roku, to przedsięwzięcie dla początkujących projektantów, których marzeniem jest rozwój i edukacja w zakresie projektowania ubioru. Dzięki udziałowi w nim, mogą oni rozwinąć skrzydła.

– „Konsekwentnie od samego początku stawiamy na rozwój i edukację młodych talentów przygotowując pule nagród opartą na stażach i praktykach w redakcjach mody, atelier projektantów w Polsce, firmach odzieżowych i stażach zagranicznych, co jest marzeniem każdego młodego designera, a w Fashion Designer Awards jest to gwarantowane. Laureaci poprzednich edycji praktykowali m.in. w Bejrucie, Lizbonie, Kopenhadze, Mediolanie.” – podkreślają organizatorzy konkursu.

W tegorocznej – 10. edycji wydarzenia wystartował 15 – letni zamościanin Franciszek Drozdowski, uczeń trzeciej klasy Gimnazjum nr 3 w Zamościu. Jego projekty tak spodobały się jurorom, że razem z 20 – toma innymi młodymi projektantami został wybrany do udziału w półfinale konkursu.  

Nie zdarzyło się nigdy w historii FDA aby w półfinale był 15-latek, Aż do teraz, 10 edycja ma swoją magię, oto Franciszek Drozdowski z Zamościa. Brawo! – ocenili młodego zamościanina jurorzy.

Co prawda, Franciszek nie znalazł się w gronie 9 wyłonionych przez jury finalistów, ale wciąż nie wypadł z gry o zwycięstwo, 10 finalistę spośrod pozostałych 11-tu projektantow wybierają bowiem internauci.

„Niestety nie dostałem się do finałowej 9. Jest jednak szansa, abym wrócił do gry! Jeśli tylko będziecie mieć chwilkę czasu, zajrzyjcie proszę w link i oddajcie na mnie głos. Jeśli możecie, poproście też rodzinę i znajomych” – apeluje na swoim profilu na Facebooku młody projektant.

Głosy na Franciszka można oddawać TUTAJ. Gorąco do tego zachęcamy !

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments