Zderzenie czterech aut, 6 osób trafiło do szpitala, interweniował śmigłowiec LPR [WIDEO]

0
1944
- reklama-

Do groźnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy Krasnegostawu. Zderzyły się tam cztery pojazdy: dwa auta osobowe, bus oraz pojazd dostawczy. W wyniku tego sześć osób trafiło do szpitala. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Całe zdarzenie zarejestrował kamera znajdująca się na pobliskiej stacji benzynowej.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 19:00 na obwodnicy Krasnegostawu przy wjeździe od strony Lublina. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i dwa busy.

Jak wstępnie ustalono – kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, 27-letnia mieszkanka gm. Turobin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zdarzenia z jadącym w stronę Lublina pojeździe marki Audi, którym kierowała 21-latka z gminy Grabowiec. W wyniku zderzenia audi uderzyło w osobowego busa marki Volkswagen, prowadzonego przez 37-latkę z powiatu chełmskiego, która przewoziła troje pasażerów. Uderzenie było na tyle silne, iż pojazd cofnął się i uderzył w jadący zanim bus marki Renault, którym kierował 21-latek z gminy Krasnystaw.

Z uwagi na obrażenia odniesione przez uczestników zdarzenia, oprócz karetek pogotowia interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitali trafiło łącznie 6 osób. Najpoważniejszych obrażeń doznała kierująca audi oraz jadący z nią pasażer.

Droga w miejscu zdarzenia była przez kilka godzin była zablokowana.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera znajdująca się na pobliskiej stacji benzynowej.

Nagranie, udostępnione przez policję, publikujemy ku przestrodze.

źródło: KPP Krasnystaw

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments