Święto cyrku i akrobacji w Zamościu.

0
1287
- reklama-

Zamość znów stanie się stolicą cyrku i akrobacji. W ramach kolejnej edycji Festiwalu Sztuk Ulicznych „Na Bruku”na Rynku Wodnym w Zamościu, przez dwa majówkowe dni (1 i 2 maja) podziwiać będziemy wyjątkowych i niesamowitych artystów ulicznych z naszego kraju.

Festiwal to program pełen różnego rodzaju artystów: akrobatów, szczudlarzy, połykaczy ognia, którzy przyjeżdżają do Zamościa z całej Polski, by przez dwa dni czarować zamojską publikę.

Jeżeli nie wiesz co zrobić i gdzie się wybrać na tegoroczną majówkę, to zdecydowanie nie ma lepszego wyboru. Co roku zbieramy tłumy na starym mieście, bo tylko te dwa dni pozwalają obejrzeć NIEZWYKŁYCH ludzi! PRZYJDŹ I ZOBACZ! Program pojawi się już wkrótce, będziemy również przedstawiać kolejno każdego artystę, który pojawi się na tegorocznym festiwalu. Uzbrójcie się w cierpliwość. Zapraszajcie znajomych!” – piszą na facebokowym profilu wydarzenia, jego organizatorzy

Festiwal Sztuk Ulicznych „Na Bruku” 2019 odbędzie się dzięki wsparciu Miasta Zamość. Głównym organizatorem imprezy jest Zamojski Dom Kultury oraz Teatr Ognia Utopia.

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments