Luksusowe apartamenty w budynku „Starej Elektrowni”

0
1819
screenshot, Google Maps
- reklama-

Firma Bartecki Development zawarła przedwstępną umowę na zakup „Starej Elektrowni” przy ul. Sienkiewicza w Zamościu. Inwestor zamierza przekształcić nieruchomość w osiedle mieszkaniowe, które nosić będzie nazwę „Elektrownia Park Residence”.

– W Starej Elektrowni poprzez rozbudowę i adaptację budynku będą znajdować się lokale mieszkalne oraz apartamenty. Nowopowstała część będzie kompleksem mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów. – mówi Błażej Bartecki i zachwala walory planowanej inwestycji: Historia wspaniałego zabytku spotka się tu z zachwycającą architekturą. Wszystkie mieszkania będą nawiązywały swoim charakterem i designem do światowej klasy najlepszych apartamentowców. Panoramiczne przeszklenia dostarczą mnóstwo światła dziennego oraz zapewnią niesamowite widoki na Stare Miasto – opisuje swój projekt

Budynek wyposażony będzie w rozległy garaż podziemny, cichobieżną windę oraz pomieszczenie na rowery i wózki. Przy inwestycji powstać ma także plac zabaw dla dzieci.

– Na szczególną uwagę zasługuje planowany w budynku system okienny, który będzie elementem znaczącym ze względu na energooszczędność oraz redukcję hałasu.
Wykończenie wnętrz z łatwością będzie można dostosować do indywidualnych potrzeb mieszkańców.- dodaje Bartecki

Budynek Starej Elektrowni położny jest w strefie konserwatorskiej B, co obliguje inwestora  do uzyskania decyzji konserwatora zabytków. – Chcemy to uczynić do końca maja br. Jeśli nie napotkamy trudności związanych z uzyskaniem odpowiednich zgód to już w grudniu starać się będziemy o uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę. – wyjaśnia Bartecki.

W budynku do wyboru będą zróżnicowane apartamenty. Ceny będą się kształtować od 5 100,00 zł/m².

Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2021 r.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments