Czy Hrubieszów stanie się nową stolicą horroru?

0
629

Czy Hrubieszów stanie się nową stolicą horroru? Już teraz możesz mieć na to wpływ!

Poznaj pierwszą powieść zamojskiego pisarza (pochodzącego z Werbkowic) – Izarowskiego, inicjatora projektów Horror na Roztoczu, Horror na Roztoczu 2: Insomnia oraz współtwórcy książki Izarowscy: Apokalipka, napisanej wspólnie z sześcioletnią córką.

Pogwar, bo taki tytuł nosi powieść, opowiada o mrocznych sekretach zapomnianej miejscowości obok Hrubieszowa i Werbkowic, a także o zagadkowych losach jej mieszkańców.

Skąd pomysł na powieść?

Pomysł narodził się podczas koszmarnego snu, który nawiedził Izarowskiego. Snu, w którym kilkuletniego chłopca nawiedza duch jego zagubionej zabawki.
Jednak to nie sen był najbardziej przerażający, a miejsce gdzie toczy się akcja.

Sęki Złe – niewielka, zapomniana miejscowość w okolicach Hrubieszowa i Werbkowic, której próżno szukać na mapie. Miejscowość, gdzie czas wydaje się zatrzymany w miejscu, a ludzie są po prostu nieludzcy.

Pogwar to ponad 250 stron grozy sączącej się z każdej kartki.

Ty także możesz zdobyć swój egzemplarz wspierając projekt!

Do 26 kwietnia trwa akcja ufundowania książki na stronie www.pogwar.pl  – przy współpracy z platformą crowfundingową PolakPotrafi.

Bez zwłoki, pomóż w uczynieniu Hrubieszowa, nową stolicą powieści grozy!
Wejdź na www.pogwar.pl

Do udziału w projekcie zapraszają Ambasadorzy – pisarze oraz biznesmeni.
Marta Krajewska (pisarka), Marek Zychla (pisarz), Piotr Ferens (pisarz), Asia Jedlińska (ilustratorka), Sebastian Rybicki (biznesmen/ pisarz) oraz Magdalena Czemiel (bookstagramerka).

materiał nadesłany

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments