Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o życie. Akcja charytatywna w Galerii “Twierdza”

0
521

W niedzielę, 14 kwietnia Galeria Handlowa Twierdza wspólnie z GRAwitacją Centrum Rozrywki organizuje akcję charytatywną pod nazwą „Gramy dla Franka” podczas której odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie oraz rehabilitację małego Franka Kalinowskiego. 

Podczas akcji dodatkowo odbędą się atrakcje wokalne, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, turniej szachowy, animacje plastyczne,  kurs robotyki dla dzieci. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje i kiermasz, z których cały dochód zostanie przekazany na subkonto Franka Kalinowskiego należącego do Fundacji SERCE DZIECKA. 

Do organizacji akcji włączyli się również: Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha w Zamościu, Robocikowo.

Franek urodził się z wrodzoną, ciężką wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca, przez co doszło u chłopca do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu  przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest jego  drugim domem.

Franek powoli wraca do życia, ale mimo wszystko nadal jest dzieckiem leżącym. Aby nasz Synek mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja.
 – mówią rodzice Paweł i Sylwia Kalinowscy.

– Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi. Każdy zebrany grosz jest  cenny, dlatego bardzo prosimy  mieszkańców Zamościa o wzięcie udziału w akcji charytatywnej organizowanej 14 kwietnia w Galerii Handlowej Twierdza – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Centrum Handlowego Twierdza w Zamościu.

www 750x460 Pomóżmy Frankowi wygrać walkę o życie. Akcja charytatywna w Galerii "Twierdza"

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments