Wróżbitka – oszustka zniknęła z kasą

0
665
- reklama-

Ofiarą wróżbitki – oszustki padła 25 -latka z Gminy Mircze. W centrum Hrubieszowa została zaczepiona przez nieznajomą kobietę, która zaproponowała, że jej powróży. Gdy po wróżbie 25-latka zajrzała do torebki stwierdziła brak ponad tysiąca złotych. Zaczęła szukać „wróżbitki„ okazało się, że zniknęła razem z jej gotówką.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12:00 w centrum Hrubieszowa. 25-letnią mieszkankę gminy Mircze zaczepiła nieznajoma kobieta. Zaczęła z nią rozmawiać i poprosiła o 10 groszy na herbatę. Rozmówczyni wyjęła więc z kieszeni spodni monetę i przekazała jej. Potem nieznajoma oddała jej pieniądze i dalej prowadząc rozmowę zapytała czy nie ma większej sumy pieniędzy.

Wypytywała ją o jej życie prywatne i życząc jej szczęścia i powodzenia mówiła, że może jej powróżyć. 25-latka po namowie poszła więc do pobliskiego bankomatu i wypłaciła większą sumę pieniędzy. Wracając do dalszej rozmowy z nowo poznaną kobietą dała jej do ręki banknoty. „Wróżbitka” włożyła je pomiędzy dwie karty bankomatowe i wrzuciła z powrotem do torebki mieszkanki gminy Mircze. Uprzedziła ją jednak, żeby zasunęła zamek torby i nie zaglądała do niej przez około 10 minut, bo w przeciwnym razie jej dobra wróżba się nie spełni.

Młoda kobieta posłuchała zaleceń swojej rozmówczyni i niczego nie podejrzewając poszła do swojego auta. Kiedy po chwili zajrzała do torebki stwierdziła brak ponad tysiąca złotych. Wtedy zorientowała się, że została oszukana. Jednak kiedy wysiadła z pojazdu i zaczęła szukać „wróżbitki„ okazało się, że zniknęła razem z jej gotówką. Poinformowała o całym zdarzeniu policjantów, którzy teraz poszukują oszustki.

źródło: KPP Hrubieszów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments