Tenorzy zaśpiewają w ZDK. MAMY DLA WAS BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI !!!

0
946
- reklama-

Tenorzy obdarzeni wspaniałą barwą głosu, która jest uwielbiana przez wszystkich melomanów na świecie już wkrótce wystąpią na deskach Zamojskiego Domu KulturyUsłyszymy przepiękne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie i musicalowe oraz największe hity rangi światowej. Koncert „Tenorzy” już 13 kwietnia, godz. 18.00.

Tenorzy, to artyści młodego pokolenia. Artyści występujący na największych scenach operowych i operetkowych Polski i Europy. Przeniosą oni słuchaczy do zaczarowanego świata opery, operetki i musicalu. Wykonają przepiękne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie i musicalowe oraz największe hity rangi światowej. Tenorom towarzyszy kameralny Zespół Straussowski, występujący na co dzień na największych estradach Polski i Europy. Publiczność usłyszy m.in. Brunetki blondynki, Wielka sława to żart… czy O sole mio… A to wszystko podane na najwyższym poziomie, z krztą dobrego humoru. Tego nie można przegapić.

Wystąpią: Kamil Roch Karolczuk, Aleksander Kruczek, Michał Borkowski, Kameralny Zespół Straussowski.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Zamojskim Domu Kultury oraz online: http://zdk.zamosc.pl/kup-bilet/

ROZDAJEMY BILETY!!!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy niespodziankę – 3 pojedyncze wejściówki na koncert „Tenorzy” w Zamojskim Domu Kultury.

Aby je zdobyć, wystarczy:

  • Polubić ten post na Facebooku
  • Udostępnić go publicznie na swoim facebookowym profilu
  • Można także oznaczyć w komentarzu osobę, którą chciałbyś/łabyś zaprosić na koncert

Zabawa trwa do poniedziałku, 8 kwietnia do godz. 11.00.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments