Zamość: Drużyna Strażaków zwycięzcą charytatywnego turnieju

0
823
- reklama-

Reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Zamościu zwyciężyła w charytatywnym turnieju piłki siatkowej „na siedząco” zorganizowanym w ramach akcji „Życie przez całe życie”. Turniej odbył się 24 marca w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościa, a jego inicjatorem było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu.  

Z relacji uczestników wynikało, że zabawa była przednia. Już dzisiaj deklarują chęć wzięcia udziału w następnym tego typu przedsięwzięciu. Nagrodami były ozdobne symboliczne cegiełki, docelowo przewidziane na budowę Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami „Rodzinny Dom” przy ul. Kresowej, w Zamościu.

W turnieju brały udział drużyny: Komendy Miejskiej Policji, Urzędu Miasta Zamość, KS Padwa, KS Hetman, Stowarzyszenia „Krok za krokiem”, Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego.

Reprezentacja zamojskich strażaków to: Andrzej Knap, Marcin Adamowicz, Piotr Kuźma, Dariusz Klimkiewicz, Marcin Bździuch, Bartłomiej Naklicki, Karol Swatko. 

fot. nadesłane


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments