Zbiórka w ramach Kampanii Kilometry Dobra podczas meczu MKS Padwa

0
649
- reklama-

Podczas meczu MKS PADWA – SPR PWSZ TARNÓW, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 marca 2019r, godz. 18.00. (Hala OSIR, ul. Królowej Jadwigi 8) prowadzona będzie zbiórka w ramach Kampanii „KILOMETRY DOBRA”, realizowanej przez PSONI Koło w Zamościu

Dzięki wsparciu i uprzejmości MKS PADWA nasi wolontariusze – Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną wraz z opiekunami zbierać będą środki do puszek Kampanii. Zapraszamy serdecznie do włączenia się i podarowania symbolicznych kwot, które dołączymy do puli środków służących wsparciu działań Stowarzyszenia, oraz Osób objętych jego wsparciem!

W tym roku CEL ZBIÓRKI to dofinansowanie remontu i adaptacji budynków należących do Stowarzyszenia. Planujemy z Waszą pomocą pobić rekord z roku 2018 i zrealizować nasz cel! Już teraz dziękujemy!
W Zamościu Kampania zagościła za sprawą PSONI Koło w Zamościu, znajdując poparcie społeczne i zyskując coraz większe zaufanie lokalnej społeczności. Przez 4 ubiegłe lata we wsparciu i dzięki zaangażowaniu Osób prywatnych, Sektora biznesu, Instytucji, Szkół – za którymi stała rzesza zaangażowanych w czynienie dobra ludzi, zebraliśmy środki, dzięki którym udało się nam dokonać realnych zmian w życiu Osób z Niepełnosprawnością intelektualną!

Kilometry Dobra okazały się wielkim Festiwalem Dobrej Woli. W tym roku również zapraszamy wszystkich do układania centymetrów – metrów i kilometrów złotówek, które zamienią się w realne pomocowe działania PSONI Koło w Zamościu!


Kampania trwa od 1 marca do 2 czerwca. Zbiórki śledzić można na Facebook: PSONI Koło w Zamościu, oraz na stronie www.psonizamosc.org.pl
UWAGA! Wpłat online można dokonać pod adresem: https://bit.ly/2EGlufC

materiał PSONI KOŁO w Zamościu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments