Groźny wypadek w Łabuńkach Pierwszych.18- letnia pasażerka trafiła do szpitala. Kierowca był pijany.

1
1178
- reklama-

30-latek z gm. Tomaszów Lubelski kierował fordem mając w organizmie ponad promil alkoholu. W Łabuńkach Pierwszych stracił panowanie na samochodem i doprowadził do jego dachowania. W wyniku wypadku 18-letnia pasażerka doznała obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w sobotę (23 marca) ok. godz. 2 nad ranem na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łabuńki Pierwsze.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-latek z gm. Tomaszów Lubelski kierując fordem nagle stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do dachowania samochodu. Samochód „przekoziołkował” i będąc z powrotem na kołach skończył jazdę na pasie drogi. Z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona 18-letnia pasażerka.

Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość z jaką poruszał się 30-latek, niedostosowana do warunków jazdy oraz stan psychofizyczny w jakim się znajdował. Policyjne badanie trzeźwości wykazało bowiem, że kierujący fordem był pijany. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Został przewieziony na komendę i po wykonanych czynnościach osadzony w policyjnym areszcie. W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ruch na DK-17 odbywał się wahadłowo.

źródło: KMP Zamość

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Crissovv

Co za bzdury bylem na miejscu auto wcale nie dachowało tylko scielo znak z oznaczeniem teren zabudowany odbiło sie od barierki i wróciło na własny pas ruchu (kierowca jechał w stronę Tomaszowa)
Prawda jest ze kierowca byl pijany.