- reklama-

„Życie przez całe życie” – pod takim hasłem dzisiaj w niedzielę, 24 marca odbywają się w Zamościu obchody Narodowego Dnia Życia, organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu”przy współpracy Miasta Zamość. Wydarzenie połączone jest ze zbiórką finansową na rzecz budowy Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego na rzecz dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

 
Impreza rozpoczęła się o godz. 8 od śniadania na zamojskim Rynku.  Zaplanowano mecz siatkówki na siedząco w wykonaniu „znanych i lubianych”, koncert Violinek i Yamahy. W programie także: warsztaty z przytulana i czytania bajek (przygotowane przez Senior Vigor), turniej open boccia, animacje, zabawy i konkursy z nagrodami, przegląd szkolnych talentów. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać także z symulatorów udostępnionych przez WORD Zamość.
 

Ponadto w ramach wydarzenia w Klubie Jazzowym „Kosz” godz 16.00 wystąpi Borys Somerschaf. Natomiast o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego (siedziba Orkiestry).

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kwesta prowadzona przez wolontariuszy. Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz budowy Kompleksu Terapeutyczno – Opiekuńczego na rzecz dorosłych osób z niepełnosprawnościami. Szczegóły na plakacie poniżej. Poniżej także pierwsze zdjęcia:

52932075 1347763478699186 1005944695785783296 n Śniadanie, symulator dachowania, koncerty - ZAPRASZAMY

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zamoscianin

aaa to po to ta scena? widziałem jak wczoraj turysci narzekali bo chcieli zrobić zdjecie ratusza a tu jakas scena im go zasłania

Tomasz Krywionek
Reply to  zamoscianin

Tak to scena, rozumiem, że to straszna tragedia bo zasłoniła wejście do Straży Miejskiej 🙂