Myśliwi zebrali pieniądze dla PSONI Koło w Zamościu

0
759
- reklama-

14 571,50 zł – to kwota darowizny, jaką przekazał Zarząd Okręgowy Polskiego Związek Łowieckiego w Zamościu na rzecz Stowarzyszenia PSONI Koło w Zamościu. Pieniądze te zebrano podczas V. Kresowego Charytatywnego Balu Myśliwskiego.

W trakcie balu, który odbył się 2 marca w Hotelu „Koronny” w Zamościu przeprowadzono aukcje charytatywne na rzecz Stowarzyszenia PSONI Koło w Zamościu. Zebrane podczas imprezy środki zasilić mają budowę placu zabaw dla podopiecznych stowarzyszenia – dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.

W piątek, 22 marca w siedzibie PSONI Koło w Zamościu odbyło się uroczyste wręczenie darowizny. – Od wielu lat współpracujemy z waszym stowarzyszeniem. Te środki są dla Was, mam nadzieję, że spożytkujecie je zgodnie z waszymi potrzebami i ,że uśmiech zawsze będzie gościł na waszych twarzach – zwrócił się do władz oraz podopiecznych Stowarzyszenia, Wojciech Adamczyk – Prezes Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu i przekazał symboliczny czek opiewający na kwotę 14 571,50 zł.

W uroczystości uczestniczył także m.in. Prezydent Andrzej Wnuk, który był honorowym patronem balu, Przewodniczący Rady Miasta Zamość Piotr Błażewicz oraz Monika Zawiślak, koordynator edukacji przyrodniczej przy ZO PZŁ w Zamościu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments