22 – latek zasnął za kierownicą. Uderzył w ciężarówkę

3
1513
- reklama-

Wczoraj w Izbicy doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. 22-letni kierujący samochodem osobowym zasnął za kierownicą, po czym uderzył w ciężarówkę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Wczoraj w Izbicy na ul. Lubelskiej doszło do niebezpiecznej kolizji. Dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał informację o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. Na miejsce został skierowany patrol drogówki i policjanci pionu kryminalnego. Policjanci na miejscu ustalili, iż kierujący samochodem osobowym marki Renault 22-letni mieszkaniec gm. Izbica zasnął za kierownicą, po czym uderzył w jadącą przeciwległym pasem ruchu ciężarówkę marki MAN z naczepą, którą kierował 37-letni obywatel Ukrainy.

W wyniku zdarzenia 22-latek został przewieziony do szpitala. Doznał on ogólnych potłuczeń, które naruszyły funkcje jego organizmu na czas poniżej 7 dni. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący ww. pojazdami byli trzeźwi. 22-latek został ukarany mandatem karnym.

źródło: KPP w Krasnymstawie

 

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edu

A pogotowia nie było???

Tomasz Krywionek
Reply to  Edu

A przeczytał Pan do końca?

Mateo

O której mniej więcej to się stało?