Dzień Kobiet w kinie „Stylowy”

0
507
GAIA

CKF „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na specjalną edycję Kobiecego Wieczoru z okazji Dnia Kobiet!

8 marca 2019, godz. 18:00 na ekranie zamojskiego kina film „Całe szczęście”. Jest to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W rolach głównych Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Przed seansem przewidziano konkursy i niespodzianki dla Pań.

Bilety są dostępne wyłącznie w sprzedaży w kasach kina lub online, nie podlegają rezerwacji. Cena: 17 zł (ulg.), 20 zł (norm.)

CAŁE SZCZĘŚCIE

Polska 2019, komedia romantyczna,

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

[opis dystrybutora filmu]

Dzień Kobiet w kinie "Stylowy"
www.stylowy.net
- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments