20 – latek dachował BMW. Wiózł 4 pasażerów

7
1059
Fot. Policja

Do groźnego wypadku doszło dziś w nocy w m. Nowiny (gm. Łopiennik Górny). Na łuku drogi 20 – letni mężczyzna kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi i dachował. Kierowca nie odniósł poważnych obrażeń natomiast czworo podróżujących z nim pasażerów trafiło do szpitala, z czego dwóch w stanie poważnym.

Około godziny 22:30 krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Nowiny (gm. Łopiennik Górny). Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, iż kierujący pojazdem marki BMW, 20-letni mieszkaniec Lublina na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do rowu i uderzył w przepust. Kierowany przez niego pojazd dachował. – relacjonuje Piotr Wasilewski, rzecznik prasowy krasnostawskiej policji.

20-letni kierowca nie odniósł poważnych obrażeń. Do szpitala trafiło natomiast czworo podróżujących z nim pasażerów w wieku od 19 do 25-lat. Po badaniach stwierdzono, iż obrażenia dwóch mężczyzn są poważne.

Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Ponadto policjanci zatrzymali prawo jazdy, które posiadał od zaledwie kilku miesięcy.

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mike

Zatrzymać i długo nie oddawać plus kurs dodatkowy, niekoniecznie drogi, ale czasochłonny i obowiązkowy, najlepiej z koniecznością dojazdu. A jak to nie zadziała to rower dożywotnio

Anonimowo

20 latek + 20 letnie bmw = efekty widać

Zybi
Reply to  Anonimowo

Mieszanka wybuchowa

Anonimowo

Zastanawiający jest brak pojazdów innych marek, np: mazda, peugeot, volvo, renault, w tego typu zdarzeniach. Do prowadzenia BMW i audi powinny być wydawane specjalne uprawnienia…

Anonimowo
Reply to  Anonimowo

Tak samo jak do pisania takich idiotycznych komentarzy

Rafał
Reply to  Anonimowo

Tak samo jak do pisania takich idiotycznych komentarzy

37-latek

Po co ustalac przyczyny zdarzenia skoro sa one znane 20- latek BMW i koledzy… to sa przyczyny wypadku