Bezpłatne echo serca – zapisy trwają!

0
1270

Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań USG, które odbędą się w Zamościu.

Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii prowadzi także zapisy na bezpłatne ECHO SERCA dla pacjentów z konkretnymi schorzeniami kardiologicznymi. Badania odbędą się w Hotelu Jubilat (Zamość, ul. Wyszyńskiego 52) w dniach 23-24 marca. Schorzenia, które kwalifikują do wykonania bezpłatnego ECHO SERCA w ramach kursu usg dla lekarzy kardiologów z całej Polski to: kardiomiopatia, ubytek w przegrodzie międzykomorowej, przebyty zawał (w ciągu 5-8 ostatnich lat), istotna niedomykalność serca, po operacji wszczepienia zastawek serca, migotanie przedsionków, tętniak aorty, wszczepione stenty, stenoza aortalna, inne poważne choroby serca.
Dzwoniąc do rejestracji najlepiej mieć przed sobą ostatnie badanie echo serca, trzeba będzie podać na jaką chorobę leczy się pacjent, nazwę przyjmowanych leków, datę operacji/zawału/zabiegu, itp.

Rejestracja telefoniczna prowadzona jest w godz. 8.00 – 16.00 (pn-pt) i trwa do wyczerpania miejsc. Badania wykonywane są bezpłatnie, bez skierowania i nie ma rejonizacji. Ilość miejsc na badania jest ograniczona.

84 638 55 12

84 638 54 56

Poprzedni artykułOstatnie miejsca na bezpłatne badania narządów kobiecych
Następny artykułZUS w remoncie, możliwe utrudnienia dla interesantów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments