Walentynki w kinie – wachlarz propozycji

0
479
?????????????????????????????????????????????????????????

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na walentynkowy weekend. Święto zakochanych w zamojskim kinie potrwa od 14 do 17 lutego 2019. W repertuarze: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Planeta Singli 3, Green Book, Alita: Battle Angel, Walc w alejkach. Ruszyła przedsprzedaż biletów!

MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 to trzecia część kultowej serii, na którą fani czekali niemal 30 lat. PLANETA SINGLI 3 – twórcy filmu zapowiadają, że będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

GREEN BOOK to obsypana nagrodami historia nieprawdopodobnej przyjaźni, wielki zwycięzca Złotych Globów i zdobywca 5 nominacji do Oscara!

ALITA: BATTLE ANGEL – wizjonerscy twórcy James Cameron („Avatar”) i Robert Rodriguez („Sin City: Miasto grzechu”) przedstawiają spektakularny film fantastyczno-przygodowy o poznawaniu prawdy o sobie samym, odkrywaniu wewnętrznej siły i potędze nadziei.

A w repertuarze studyjnym WALC W ALEJKACH – słodko-gorzka historia miłości, samotności i przyjaźni rozgrywająca się w alejkach supermarketu.

Bilety: 17 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 10 zł (ulgowe), 12 zł (normalne)

Poprzedni artykułPomaganie przez kibicowanie
Następny artykułX Zamojska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments