Z ostatniej chwili – Konferencja prasowa.

2
656

Trwa usuwanie awarii sieci ciepłowniczej.

10.02 godzina 10.30 

Konferencja prasowa przedstawicieli Veolia. Będziemy ją dla Państwa transmitowali.

10.02 godz. 8:30

Jak nas poinformowała firma Veolia, prace przy usuwaniu awarii sieci ciepłowniczej trwały przez całą noc. Niestety okazało się, że doszło do drugiej awarii na dużej magistrali. Bloki przy ul. Reja i Spadek nie mają ogrzewania. Spółka zaangażowała do pracy firmę zewnętrzną, która szuka drugiego źródła wycieku. Awaria, do której doszło wczoraj przy ul. Kilińskiego jest już usuwana, ciepło dziś powinno trafić do mieszkań.

 

Godz. 21:00

Główna magistrala od Szopinka do ronda przy kinie jest szczelna. Awaria została zlokalizowana- to okolice ul. Kilińskiego. Ze wstepnych ustaleń wynika, że do czasu jej usunięcia, ogrzewania będzie pozbawionych kilka bloków. Do pozostałych mieszkań ciepło popłynie niebawem. Mieszkańcy mogą dogrzewać się grzejnikami elektrycznymi, PGE jest przygotowane na zwiększenie poboru prądu.

 

Godz. 18:20

Awaria nie objęła północnej części miasta. Zamojski Szpital Niepubliczny do północy dostanie “pełną moc” (Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II ma własną kotłownię). Trwa poszukianie źródła wycieku.

Poprzedni artykułWAŻNE! Druga awaria sieci ciepłowniczej w Zamościu!
Następny artykułAwaria ogrzewania – stanowisko Spółki Veolia (Film)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkańcy bloków dotknięci chłodem.

Kto zapłaci za zwiększone zużycie prądu? Czy Veolia przewiduje dla odbiorów ciepła jakieś rekompensaty z tyt.awarii i zwiększonego zużycia prądu?

mieszkaniec bloku

Usuwanie awarii utknęło w martwym punkcie.Koparka stoi.Dół wykopany.Robotników nie ma.To się nazywa usuwanie awarii w wykonaniu Veolii.