Czas na rewanż

0
869
fot. Kazimierz Chmiel

Aż dwa miesiące kazali czekać zamojskim kibicom na ponowne ligowe emocje zawodnicy MKS Padwa Zamość. Na szczęście dla fanów szczypiorniaka, długa przerwa wreszcie dobiegła końca. W najbliższą niedzielę, 10 lutego o godz. 17 żółto-czerwoni zmierzą się na własnym parkiecie z MTS Chrzanów.

Chrzanowianie tworzą obecnie jedną z najbardziej doświadczonych ekip w całej stawce. Efekt takiego stanu rzeczy jest łatwy do przewidzenia. MTS zalicza się do grona najmocniejszych ekip w całej stawce, zajmując obecnie czwarte miejsce z dorobkiem 24 punktów. Zamościanie z kolei mają cztery „oczka” mniej. W niedzielę dojdzie więc do starcia sąsiadów z tabeli. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Chrzanowie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 37:30.

Drużyna z Zamościa udanie rozpoczęła rundę rewanżową. Przed dwoma tygodniami podopieczni trenera Marcina Czerwonki pokonali po emocjonującym meczu AZS UW Warszawa 25.22. Zamościanom w odniesieniu cennego zwycięstwa nie przeszkodziła nawet absencja najlepszego strzelca drużyny Tomasza Fugiela. Lider zespołu tuż przed meczem doznał kontuzji łydki. Choć sam zawodnik zapewnia, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej, to jego udział w niedzielnym spotkaniu stoi pod małym znakiem zapytania.

Zagramy z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Myślę jednak, że wygrana w Warszawie uskrzydli nas i da nam dodatkową porcję energii. Poza tym, możemy liczyć na żywiołowy doping naszych kibiców. W takiej atmosferze gra się zdecydowanie przyjemniej – mówi Tomasz Sałach, rozgrywający Padwy Zamość.

Przedsprzedaż biletów na niedzielne spotkanie,a także karnetów na całą rundę rewanżową ruszyła w czwartek,7 lutego. Wejściówki w cenie: 18zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6zł (ulgowy) są dostępne w recepcji hali OSIR. Od czwartku można również zaopatrzyć się w karnety na rundę rewanżową w cenie 60 zł (normalny), 30 zł (ulgowy).

Podczas niedzielnego spotkania będzie można ponadto wesprzeć budowę Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami. Datki na rozwój nowego projektu będą zbierali wolontariusze SPDN „Krok za krokiem” z Zamościa.

Początek spotkania o godz. 17. Czterdzieści minut wcześniej otworzymy trybuny dla kibiców.

materiał nadesłany

Poprzedni artykułKlaudia 29-letnia matka trójki dzieci błaga o pomoc! Pomóż i udostępnij!
Następny artykułZamość: Chciał wręczyć policjantom łapówkę, by móc w spokoju imprezować
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments