Kocie i psie sprawy

0
797

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza dzieci i młodzież z całego województwa lubelskiego do udziału w X Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym i Plastycznym „Kocie i psie sprawy” – Zamość 2019.

Celem konkursu jest m. in.: kształtowanie przyjaźni do zwierząt, zwrócenie uwagi na sprawy związane z opieką nad zwierzętami, poznanie zachowań i ras kotów i psów oraz prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej i fotograficznej młodych twórców.

Konkurs skierowany jest do: przedszkoli, uczniow szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, a także innych ośrodków zajmujących się edukacją i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami z województwa lubelskiego.

Prace w sztywnych opakowaniach wraz z kartą zgłoszenia i dopiskiem: „Konkurs – Kocie i psie sprawy” należy przesłać do 29 marca 2019 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego, 22-400 Zamość, ul. Kamienna 20. tel. 084 638 44 46.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Piotr Błażewicz – Przewodniczący Rady Miasta Zamość.

Głównym organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Współorganizatorami są: Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA, Zarząd Osiedla Kilińskiego w Zamościu, Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu, Biuro Wystaw Artystycznych Galeria Zamojska oraz Rada Rodziców MDK Zamość.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

 

Poprzedni artykułZamojski PUP wśród najlepszych w kraju. Otrzymał statuetkę od Minister Rafalskiej
Następny artykułNowość kinie “Stylowy”. Bilety na film kupisz w automacie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments