Czas na ligowe emocje. Rusza sprzedaż biletów i karnetów na mecze “Padwy”

0
666
FOT. Kazimierz Chmiel

W najbliższą niedzielę, 10 lutego szczypiorniści MKS Padwa Zamość rozegrają pierwszy w 2019 roku ligowy mecz we własnej hali. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki zmierzą się z MTS Chrzanów (godz. 17). Sprzedaż biletów na to spotkanie, a także karnetów na całą rundę rewanżową rusza w czwartek, 7 lutego.

Ceny wejściówek na pojedyncze spotkania nie zmieniły się w porównaniu z rundą jesienną. Bilet ulgowy dla młodzieży szkolnej kosztuje 6 zł (należy okazać ważną legitymację), natomiast normalna wejściówka kosztuje 12 zł. Przewidzieliśmy także bilety na trybunę główną (dolny rząd na środku boiska) w cenie 18 zł.

Zawodnicy MKS Padwa Zamość rozegrają w rundzie rewanżowej sześć spotkań w hali zamojskiego OSiR. Ciekawą opcją wiążącą się z oszczędnością jest zakup karnetu na całą rundę. Karnet normalny kosztuje 60 zł, natomiast ulgowy – połowę tej kwoty.

Posiadaczy karnetów z rundy jesiennej prosimy o ich zachowanie przy okazji meczu z KSSPR Końskie (2 marca). Po ich okazaniu otrzymają oni zwrot w wysokości 10 zł i 5 zł w przypadku karnetów ulgowych. Sytuacja ma związek ze zmianą gospodarza październikowego spotkania. Miało ono pierwotnie odbyć się w Zamościu, ale ze względu na mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów musieliśmy zagrać na parkiecie rywala – mówi Sławomir Tór, wiceprezes Padwy.

Sprzedaż biletów i karnetów rusza w czwartek, 7 lutego. Zapraszamy do recepcji hali OSiR Zamość przy ul. Królowej Jadwigi 8. 

źródło: MKS Padwa Zamość

Poprzedni artykułNowe nazwy zamojskich ulic
Następny artykułZamość: Mieszkańcy wybiorą nowe władze osiedli. Ruszają zebrania
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments