Alarm bomowy w Biedronce – zatrzymano trzech żartownisiów (ZDJĘCIA)

1
2251

KONSEKWENCJE NIEODPOWIEDZIALNEGO ŻARTU

Wczoraj w południe w jednym z tomaszowskich dyskontów został ogłoszony „alarm bombowy”. Powodem był pozostawiony na półce sklepowej przedmiot przypominjący ładunek wybuchowy. Kierownik obiektu zaalarmował służby i zarządził ewakuację. Dzięki szybkiej interwencji policji ustalono, że to nie ładunek wybuchowy tylko część dziecięcej zabawki. Sprawcami nieodpowiedzialnego żartu okazali się trzej mieszkańcy gminy Rachanie w wieku 17, 21 i 24 lat.

Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał informacje, że na terenie miasta w jednym z dyskontów zauważono podejrzanie wyglądający przedmiot z świecącym diodami, który wyglądem przypomina ładunek wybuchowy.

Na miejsce przybyli policjanci, w tym specjalny oddział antyterrorystyczny oraz straż pożarna, pogotowi gazowe, energetyczne i zespół ratownictwa medycznego. Przeprowadzono ewakuację klientów i pracowników dyskontu, a także osób przebywających w przyległych budynkach.

Gdy funkcjonariusze przystąpili do sprawdzania podejrzanego pakunku oraz jego zawartości, ustalono, że przedmiot nie ma nic wspólnego z „bombą”. Była to część zabawki, którą można zakupić w dyskoncie. Dzięki szybkiej interwencji policji ustalono również sprawców „bombowego żartu”. To trzech mieszkańców gminy Rachanie w wieku 17, 21 i 24 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Dziś zostaną doprowadzeniu do prokuratury.

Źródło: Policja Tomaszów Lub.

68 141490 Alarm bomowy w Biedronce - zatrzymano trzech żartownisiów (ZDJĘCIA) 68 141489 Alarm bomowy w Biedronce - zatrzymano trzech żartownisiów (ZDJĘCIA)

Poprzedni artykułPożar w hali i problemy dla użytkowników T-Mobile (KOMUNIKAT)
Następny artykułZamojscy hodowcy gołębi rasowych wrócili z ogólnopolskiej wystawy z nagrodami!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kgb

Oj nagrabili sobie chlopcy