Brutalnie pobili 38 – latka, bo … ochlapał błotem pieszych

5
1467
fot. KM Policji w Krasnymstawie

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 31 lat, którzy pałkami brutalnie pobili 38-latka. Powodem napaści na mężczyznę był fakt, że wcześniej ochlapał pieszych błotem podczas jazdy samochodem. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Do brutalnej napaści doszło w niedzielę (27 stycznia) w jednej z miejscowości w gm. Krasnystaw.

38-latek został pobity przez dwóch napastników. Mężczyźni zadali mu liczne ciosy pałkami po całym ciele. Po zdarzeniu pokrzywdzony trafił do szpitala z licznymi obrażeniami. Lekarze jego stan określili jako zagrażający życiu – mówi Piotr Wasilewski z KM Policji w Krasnymstawie.

Krasnostawscy kryminalni na podstawie m.in. zeznań świadków ustalili, że sprawcami są dwaj mieszkańcy tej samej miejscowości w wieku 21 i 31 lat. Powodem pobicia miał być fakt, że pokrzywdzony kilka minut wcześniej jadąc samochodem ochlapał błotem jednego z przyszłych napastników, który szedł ze swoją koleżanką. Po tym fakcie mężczyzna wraz ze swoim kolegą pojechał pod dom 38- latka, gdzie na oczach świadków okładali go pałkami.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali napastników. Mężni trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty.

Poprzedni artykuł4000zł za KW – Fotowoltaika w cenie dla każdego!
Następny artykułZUS wysyła PIT-y
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwek

A ja uważam ,że dobrze zrobili. Jak jeżdżę to zwalniam lub zatrzymuję się przy kałuży…..

Ona
Reply to  Sylwek

Koleś wez leki. Każdy mogl się zagapic może nie zrobił tego specjalnie.. Zatrzymujesz sie,? To współczuję pewnie jak pada deszcz to dużo czasu Ci to zajmuje… Śmieszne to

mike
Reply to  Sylwek

Dalej uważasz, że dobrze zrobili???

kolik
Reply to  Sylwek

Pochwalam właściwa postawa, tym pośpieszalskim należy dać coś na wstrzymanie.

mmk

A może nie znali innego sposobu aby mieć bezpośredni kontakt z tak urodziwą i zasadniczą aspirantką z Komendy ( patrz foto). Pozdrawiam policjantki z charakterem, bo dzięki nim to Panowie policjanci trzymają lepszy fason.