Zamość: Router i dwa telefony czekają na właścicieli.

0
584
fot. KM Policji w Zamościu

Zamojscy policjanci szukają właścicieli znalezionych na terenie miasta przedmiotów.

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu na właściciela czeka telefon komórkowy m. Huawei w białym kolorze wyposażony w połyskujące fioletowo – srebrne etui. Został on odnaleziony na ul. Floriana Szarego i pod koniec grudnia dostarczony dzielnicowemu.

W siedzibie komendy do odebrania jest również telefon komórkowy m. HTC w czarnym kolorze z charakterystyczną silikonową kieszonką naklejoną na tylnej części jego obudowy. Został odnaleziony na ul. Hrubieszowskiej przy pasażu handlowym.

Na właściciela czeka również router marki Huawei w czarnym kolorze, znaleziony na terenie Starego Miasta i dostarczony dzielnicowemu pod koniec grudnia.

Właścicieli zgubionych przedmiotów prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00, tel. 84 677-13-22. W sprawie telefonów można kontaktować się również z dzielnicowym sierż. szt. Tomaszem Gliwińskim – tel. 734 407 389, natomiast w sprawie routera – z dzielnicowym asp. Sebastianem Lisem, tel. 734 403 705.– mówi Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments