Koncert charytatywny „Gramy dla Maszewskich”. Do wylicytowania m.in. prezent od Prezydenta Andrzeja Dudy

0
702
GAIA

Już w najbliższą niedzielę, 27 stycznia (godzina 17.00) w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny „Gramy dla Maszewskich”. Rodzina Maszewskich z Kalinowic tuż przed Świętami Bożego Narodzenia straciła cały swój dobytek w pożarze.

Podczas koncertu wystąpią zespoły disco-polo z naszego regionu: Power Play, Solaris, Veegas, Baflo, Sonic i Tex. Odbędzie się też szereg licytacji wyjątkowych gadżetów.

Wylicytujemy między innymi prezent od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, gadżet od Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka oraz od Wójta Gminy Zamość Ryszarda Gliwińskiego. Wylicytujemy też płyty znanych polskich zespołów z autografami (Perfect, Ania Rusowicz, Kombi, Kabaret Moralnego Niepokoju), rękawicę bokserską z podpisem Dariusza Michalczewskiego, koszulkę reprezentacji Polski w piłce siatkowej z podpisami zawodników. – wylicza Katarzyna Figura z Zamojskiego Domu Kultury

Pomysłodawcą i głównym organizatorem koncertu jest Grzegorz Maluta. W akcję zaangażował się Zamojski Dom Kultury. Cegiełki upoważniające do wejścia na koncert w cenie 30 złotych są już w sprzedaży. Organizatorzy zapraszają do ZDK-u wszystkich tych, którzy chcą pomóc rodzinie Maszewskich i tych, którzy chcą pobawić się przy dyskotekowej muzyce.

Licytacje i koncert poprowadzi Kasia Figura z Zamojskiego Domu Kultury.

koncert charytatywny jacek 2 Koncert charytatywny „Gramy dla Maszewskich”. Do wylicytowania m.in. prezent od Prezydenta Andrzeja Dudy

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments