Promocja książki Adama Kozaczyńskiego „Warto było…” w Książnicy Zamojskiej

1
1095

W najbliższy czwartek (10 stycznia) w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej odbędzie się spotkanie z autorem Adamem Kozaczyńskim i promocja jego książki „Warto było…”. Publikacja jest zapisem jego działalności opozycyjnej w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, okresu internowania i represji podczas stanu wojennego, a także pracy zawodowej i społecznej podejmowanej w różnych okresach życia. 

Książnica Zamojska (ul. Kamienna 20 w Zamościu) zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu (wstęp wolny), podczas którego będzie można nabyć promowaną publikację wraz z autografem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00.

Adam Kozaczyński (ur. w 1951 r.) w Podhajcach k. Tomaszowa Lub., działacz podziemnego NSZZ „Solidarność” oraz wydawca nielegalnego czasopisma „Roztocze”. Pełnił funkcję przewodniczącego Wojewódzkiego Komitetu Obywatelskiego „Solidarność” w Zamościu oraz Komitetu Obywatelskiego w Tomaszowie Lub. W latach 1989-1990 był dyrektorem Biura Poselsko-Senatorskiego OKP w Zamościu. Od 1991 współinicjator i członek Stowarzyszenia Internowanych Zamojszczyzny. Burmistrz Tomaszowa Lub. (1990-1994), były piłkarz i działacz Klubu Sportowego Tomasovia w Tomaszowie Lub. 

kozaczynski plakat 2019 Promocja książki Adama Kozaczyńskiego "Warto było..." w Książnicy Zamojskiej

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Zamiast pisaniem książek lepiej by się zajął niewi