Za nami dwunasta edycja akcji “Hetmanowcy dzieciom”.

0
568

Za nami dwunasta edycja akcji “Hetmanowcy dzieciom”. W tym roku kibice zamojskiego klubu piłkarskiego przeprowadzili ją na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Akcja została podzielona na dwa etapy, pierwszym z nich było zaopatrzenie pięciu placówek TPD w Zamościu w różnego rodzaju artykuły chemiczne, przybory szkolne, choinki, ozdoby choinkowe, gry planszowe oraz piłki.

Drugi etap odbył się w sobotę, 15 grudnia. Została przygotowana impreza dla ponad 50 dzieciaków, podczas której nie brakowało atrakcji. Było dużo tańców, gier i zabaw zręcznościowych, malowanie włosów, wata cukrowa, zabawa w wielkich kulach bumper ball, fotobudka, spotkanie z minionkiem i wiele innych.

Organizatorzy kierują podziękowania do wszystkich, którzy pomogli w organizacji imprezy oraz wsparli akcję:

“Szczególne podziękowania należą się dla: GRAwitacja Centrum Rozrywki za olbrzymią pomoc w organizacji imprezy oraz dyplomy, które otrzymał każdy z dzieciaków, Fotobudka Zamość za poświęcenie wolnego czasu i umożliwienie dzieciakom skorzystanie z fotobudki, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem, Dobra Pizza za kilkadziesiąt pysznych pizz w promocyjnych cenach, dla sklepu M3 Sport przy Królowej Jadwigi 8 za pomoc ze smyczkami Hetmana oraz dla Football Academy Zamość za wielką pomoc związaną z wynajęciem obiektu. W imieniu dzieci, WIELKIE DZIĘKI! Na koniec podziękowania dla wszystkich Was, którzy jak co roku hojnie wsparliście akcję i daliście podopiecznym TPD naprawdę sporo radości. Warto pomagać.” – piszą na swoim Facebookowym profilu, Hetmanowcy.

48377501 2621487594535795 3775086995450101760 n Za nami dwunasta edycja akcji "Hetmanowcy dzieciom".

 

Poprzedni artykułKoncert Kolęd od Serca w Galerii Twierdza
Następny artykułPILNE!! Zamość: Kolizja z udziałem policyjnego radiowozu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments