WORD Zamość: Na egzamin zapiszesz się przez internet.

0
1558

Internetowa rezerwacja terminów egzaminów na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu to udogodnienie wprowadzone przez nowego dyrektora instytucji – Piotra Błażewicza. Możliwość tą zamojski WORD aktywował 6 grudnia.

Zapisywać się można za pośrednictwem strony internetowej Info-car: https://info-car.pl/infocar/konto/word/rezerwacja.html

Serwis pozwala zarezerwować egzamin teoretyczny, egzamin praktyczny oraz egzamin łączony. Do przeprowadzenia rezerwacji potrzebne są: numer PKK, imię i nazwisko kandydata, numer PESEL kandydata. Płatności można dokonać za pośrednictwem e-przelewu oraz karty Visa i MasterCard (Operator usługi, PWPW S.A. pobiera 2 zł prowizji za każdą płatność elektroniczną).

Na dwa dni przed wyznaczonym terminem można dokonać rezygnacji z wyznaczonego terminu egzaminu.

Szczegółowe informacje o sposobie korzystania z funkcjonalności zapisu przez Internet znajdą państwo tutaj oraz tutaj

Zamojski WORD informuje, że kandydaci, którzy chcą przystąpić do części praktycznej egzaminu państwowego kat. AM, A1, A2, A, B1, B, na pojeździe OSK, są zobowiązani za każdym razem, bezzwłocznie złożyć w WORD Zamość na ul. Kilińskiego 84E w Zamościu wniosek osoby o przeprowadzenie praktycznej części egzaminu państwowego na prawo jazdy pojazdem OSK i oświadczenie Ośrodka Szkolenia Kierowców o wyrażeniu zgody na udział pojazdu tego ośrodka w części praktycznej egzaminu państwowego nie później niż dwa dni przed planowanym terminem egzaminu.

Poprzedni artykułZamość: Budżet Obywatelski 2019. Znamy zwycięskie projekty!
Następny artykułZ ostatniej chwili: Było gorąco na Rynku Solnym (Zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments