Zamość: Przed nami Gala Inicjatyw Społecznych

0
985
Fot. archiwum NKZ

Zamojskie Centrum Wolontariatu i Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych organizują w najbliższy poniedziałek, 10 grudnia Galę Inicjatyw Społecznych łączącą Galę Wolontariatu, Galę Konkursu na „INICJATYWĘ POZARZĄDOWĄ ROKU” i Jubileuszową Galę Stowarzyszenia ART AVANTI. 

Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie inicjatyw podejmowanych przez różne grupy i organizacje pozarządowe na rzecz społeczności lokalnej.

Tradycyjnie, w pierwszej części Gali zostaną wręczone najaktywniejszym wolontariuszom, koordynatorom i Klubom nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta i Centrum Wolontariatu. W drugiej części zostanie ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu na INICJATYWĘ POZARZĄDOWĄ  ROKU 2017 i wręczone 3 nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Zamość, Starostę i ZFIS.

Będzie też część trzecia Gali – Jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia Art Avanti, które jest członkiem Zamojskiego Forum Inicjatyw Społecznych.

Imprezę uświetnią: występ kabaretu „Gzyms Szyderców”, poczęstunek i jubileuszowy tort.

Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia (poniedziałek) w godz. 11-13.30 w Osiedlowym Domu Kultury „OKRĄGLAK” w Zamościu (ul. Wyszyńskiego 28A).

Poprzedni artykułZamość: Sylwester miejski bez fajerwerków
Następny artykułIMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla woj. lubelskiego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments