Motomikołaje już są. Sprawdź co jeszcze dzisiaj na Rynku Wielkim

0
625

Zamość wczoraj powitał zimę w wyjątkowy sposób.  Od godziny 10.00 na Rynku Wielkim czekało mnóstwo atrakcji. Nowe świetlne iluminacje, świąteczny jarmark, tworzenie ogromnej rzeźby lodowej, Wawel Truck, Miasteczko Radia Zet – to tylko niektóre z nich.

Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji, które kojarzą się z czasem świątecznym, na zamojskim Rynku Wielkim, pojawiły się zupełnie nowe elementy dekoracyjne (zdjęcia poniżej)

Świetlny Początek Zimy to także dwudniowy Jarmark Świąteczny. Do Zamościa przyjechali jak zawsze wystawcy z ozdobami świątecznymi oraz smakołykami.

Odbyło się smakowite gwiazdkowe gotowanie na żywo z Adamem Kotem (Adam Kot Culinaria), tworzono także ogromną rzeźbę lodową

Na Rynku pojawił się po raz pierwszy w Zamościu Wawel Truck. To słodka, interaktywna ciężarówka pełna gier, atrakcji, zabaw i interaktywnych aplikacji i oczywiście słodyczy.

W miasteczko Radia Zet odbywać się będzie także i dzisiaj świąteczne karaoke, pamiątkowe wybijanie monet, magiczne koło fortuny z prezentami oraz świąteczna fotobudka.

Zainaugurowane zostało także lodowisko na Rynku Wielkim.

Początek dzisiejszych niedzielnej  zabawy na Rynku Wielkim od godz. 10.00.

Czekamy na morsowanie na Rynku Wielkiem. Początek o godzinie 12.00

Natomiast Motomikołaje już są. Zobaczcie  zdjęcia

c2f1d54ce1828aef32738f55dd882a5d l 3 1 Motomikołaje już są. Sprawdź co jeszcze dzisiaj na Rynku Wielkim

Poprzedni artykułMorsowanie na Rynku Wielkim już dzisiaj (film i zdjęcia)
Następny artykułZamość: Na Rynek Wielki zawita Mikołaj. Już w najbliższy weekend Osiedlowe Mikołajki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments