Jutro wielka impreza na Rynku Wielkim. Powstają dekoracje świąteczne (Zdjęcia)

0
1459

Zamość powita zimę w wyjątkowy sposób. Jutro i pojutrze (1 i 2 grudnia) na Rynku Wielkim zaplanowano mnóstwo atrakcji. Nowe świetlne iluminacje, świąteczny jarmark, tworzenie ogromnej rzeźby lodowej, Wawel Truck, Miasteczko Radia Zet – to tylko niektóre z nich.

Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji, które kojarzą się z czasem świątecznym, na zamojskim Rynku Wielkim, pojawią się zupełnie nowe elementy dekoracyjne.

Świetlny Początek Zimy to także dwudniowy Jarmark Świąteczny. Do Zamościa przyjadą jak zawsze wystawcy z ozdobami świątecznymi oraz smakołykami.

Organizatorzy imprezy zapowiadają także smakowite gwiazdkowe gotowanie na żywo, tworzenie ogromnej rzeźby lodowej, choinkę z jeepów i motocykli.

Na Rynku pojawi się po raz pierwszy w Zamościu Wawel Truck. To słodka, interaktywna ciężarówka pełna gier, atrakcji, zabaw i interaktywnych aplikacji i oczywiście słodyczy.

Miasteczko Radia Zet zaprasza na świąteczne karaoke, pamiątkowe wybijanie monet, magiczne koło fortuny z prezentami oraz świąteczną fotobudkę.

Zainaugurowane zostanie także lodowisko na Rynku Wielkim.

Początek zabawy na Rynku Wielkim w najbliższą sobotę 1 grudnia o godz. 10.00.

Pełny program dwudniowej imprezy znajdziecie na plakacie poniżej. Poniżej publikujemy pierwsze zdjęcia powstających dekoracji świątecznych.

 

Poprzedni artykułPłoskie: Odsłonią pomnik w hołdzie Pilotom i Ofiarom II Wojny Światowej
Następny artykułŚwietlny początek zimy już dzisiaj. Publikujemy SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments