Świetlny Początek Zimy już w ten weekend. Publikujemy PROGRAM GODZINOWY 2 – dniowej imprezy.

0
1692

Zamość powita zimę w wyjątkowy sposób. W weekend 1 i 2 grudnia na Rynku Wielkim zaplanowano mnóstwo atrakcji. Nowe świetlne iluminacje, świąteczny jarmark, tworzenie ogromnej rzeźby lodowej, Wawel Truck, Miasteczko Radia Zet – to tylko niektóre z nich.

Oprócz choinki i tradycyjnych iluminacji, które kojarzą się z czasem świątecznym, na zamojskim Rynku Wielkim, pojawią się zupełnie nowe elementy dekoracyjne.

Świetlny Początek Zimy to także dwudniowy Jarmark Świąteczny. Do Zamościa przyjadą jak zawsze wystawcy z ozdobami świątecznymi oraz smakołykami.

Organizatorzy imprezy zapowiadają także smakowite gwiazdkowe gotowanie na żywo, tworzenie ogromnej rzeźby lodowej, choinkę z jeepów i motocykli.

Na Rynku pojawi się po raz pierwszy w Zamościu Wawel Truck. To słodka, interaktywna ciężarówka pełna gier, atrakcji, zabaw i interaktywnych aplikacji i oczywiście słodyczy.

Miasteczko Radia Zet zaprasza na świąteczne karaoke, pamiątkowe wybijanie monet, magiczne koło fortuny z prezentami oraz świąteczną fotobudkę.

Zainaugurowane zostanie także lodowisko na Rynku Wielkim.

Początek zabawy na Rynku Wielkim w najbliższą sobotę 1 grudnia o godz. 10.00.

Pełny program dwudniowej imprezy znajdziecie na plakacie poniżej.

c2f1d54ce1828aef32738f55dd882a5d l 3 Świetlny Początek Zimy już w ten weekend. Publikujemy PROGRAM GODZINOWY 2 - dniowej imprezy.

 

Poprzedni artykułPromocja na instalacje fotowoltaiczne – EKOZAMBUD
Następny artykułZamość: Spełnili marzenie 11- letniego Stasia z domu dziecka. Chłopiec spotkał się ze swoim idolem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments