Zamość: Na najbliższej sesji Radni ustalą wysokość swoich diet oraz wynagrodzenia prezydenta

0
497

Już w najbliższy czwartek, 29 listopada w zamojskim ratuszu odbędzie się II sesja Rady Miasta Zamość VIII Kadencji. Podczas posiedzenia radni zdecydują o wynagrodzeniu prezydenta miasta oraz wysokości własnych diet.

W programie obrad jest też m.in. podjęcie uchwał w sprawie: zmiany Statutu Miasta Zamość, ustanowienia pomników przyrody na terenie Miasta Zamość, przekazania dotacji z budżetu miasta na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków dla Parafii Katedralnej Zmartwychwstania Pańskiego i Św. Tomasza Apostoła w Zamościu, określenie rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie miasta, zmian w wieloletniej prognozie finansowej oraz w uchwale budżetowej na 2018 r.

Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13.00. Przypominamy, ze mieszkańcy mogą uczestniczyć w sesjach rady miasta, a także zabierać głos w przeznaczonym do tego czasie.

Poniżej publikujemy porządek obrad.

zrzut ekranu 2018 11 27 o 10 17 01 Zamość: Na najbliższej sesji Radni ustalą wysokość swoich diet oraz wynagrodzenia prezydenta

 

 

Poprzedni artykułBadania usg JĄDER dla mężczyzn – trwają zapisy
Następny artykułMikołajkowy zabawa dla dzieci z Księgarnią na Solnym. Nagrody czekają!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments