Zamość: Świąteczny koncert Grzegorz Kloc – Gospel i Rock.

0
1012

Zamojski Dom Kultury zaprasza na familijny, świąteczny koncert Grzegorz Kloc – Gospel i Rock. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 8 grudnia (godz.18:00) w Zamojskim Domu Kultury.

Bilety w cenie 25 złotych w przedsprzedaży oraz 35 zł w dniu koncertu do nabycia w sekretariacie ZDK na oraz na stronie: www.biletyna.pl.

Grzegorz Kloc jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków chrześcijańskich, artystą śpiewającym piosenki z przesłaniem. Styl muzyczny, w którym wokalista się porusza określany jest mianem rock&gospel. W Zamościu Grzegorz wystąpi ze swoim zespołem oraz chórkiem, nie zabraknie ciekawych duetów.

Grzegorz Kloc to wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny. Współpracował między innymi z formacjami Sixteen, Daab i DeMono, a także Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz czy Anita Lipnicką. Jako wokalista Seventeen grywał trasy Lata z Radiem, a jego utwory doszły do czołówki listy Radia Zet. Obecna twórczość Grzegorza dostępna jest na i Tunes i Spotify.

Artysta na swoim koncie ma 4 solowe albumy, czyli „Na skrzydłach miłości”, „Powrót Łazarza” i „Idę po wodzie” i „Eksplozja” oraz setki koncertów zagranych w Polsce i poza granicami kraju. Często grywa koncerty w klubie Stodoła w Warszawie, a także dużo plenerów latem. Koncerty Grzegorza są żywiołowe i są jego mocną stroną.

kloc dobry Zamość: Świąteczny koncert Grzegorz Kloc – Gospel i Rock.

Poprzedni artykułAutokar wpadł do rowu na DK nr 17. Podróżowały nim dzieci z Zamościa
Następny artykułSześciolatka z Zamościa wydaje książkę!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments