“odDAM” – Patriotyczny Wieczór Dobroczynności w Zamościu

0
913

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu organizuje po raz szósty imprezę charytatywną pn. „odDAM ‒ Patriotyczny Wieczór Dobroczynności”. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia 2018 r. w ARTIS Hotel &Spa (godz. 17.00). W programie wydarzenia m.in.: występy artystyczne wychowanków Stowarzyszenia i wystawa prac przez nich wykonanych, tańce narodowe oraz smaczny poczęstunek. 

Każdy z uczestników Wieczoru może wesprzeć działania Stowarzyszenia na rzecz budowy przy ul. Kresowej 24 w Zamościu „Rodzinnego Domu” Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami. Jak to zrobić? 

Po pierwsze poprzez oddanie przedmiotów różnego rodzaju do specjalnych kategorii: SPIŻARNIA (domowe wyroby m.in. dżemy, przetwory, nalewki, kiszonki), JUBILER (biżuteria i inne wyroby jubilerskie), SZAFA (unikalne ubrania, apaszki), ANTYKWARIAT (książki, nasze „białe kruki”), GALERIA SZTUKI (rękodzieło, obrazy, kryształy, ceramika), CUDA NIEWIDY (coś wyjątkowego, niepowtarzalnego), które zostaną wykorzystane przy kolejnych aukcjach na poczet budowy „Rodzinnego Domu”. Po drugie poprzez przekazanie darowizny na rzecz Stowarzyszenia. 

Zachęcamy Państwa do włączenia się w naszą inicjatywę zarówno
w podzieleniu się swoimi „skarbami”, a także do czynnego udziału w „odDAM ‒ Patriotycznym Wieczorze Dobroczynności”. Dary można przynosić do sekretariatu Stowarzyszenia do końca listopada – mówi Maria Król, Przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym„Krok za krokiem” w Zamościu.

Honorowy patronat nad tegorocznym Wieczorem Dobroczynności sprawuje piosenkarka Anna Jurksztowicz – Dębska.

 

Poprzedni artykuł„Parasol” Terytorialsów dla powiatu zamojskiego
Następny artykuł“Wolni od przemocy” – konferencja w ratuszu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments